wersja angielskawersja niemiecka

Meble na zamówienie

Nasza oferta

Meble do aptek

Wiodącym kierunkiem produkcji oraz rozwoju  P.P.H.U. Jerzy Cichy, są realizacje wyposażenia aptek.

Naszym głównym celem jest tworzenie aptek funkcjonalnych, ergonomicznych, o nowoczesnym i przyjaznym wyposażeniu. Każde wnętrze rozpatrywane jest indywidualnie i dostosowane do potrzeb danego klienta. Obejmuje nie tylko wnętrza izb ekspedycyjnych, ale również pomieszczenia zaplecza apteki. Meble apteczne oferowane przez naszą firmę, to najwyższa jakość materiałów i wykonania. Dbamy o każdy szczegół z uwzględnieniem wymogów branży farmaceutycznej. Realizujemy zmówienia w kraju i za granicą. Zapewniamy transport oraz montaż mebli u klienta przy każdym zamówieniu.

Oferujemy także używane szuflady głębokiego składowania w bardzo dobrym stanie technicznym. Spełniają one rosnące wymagania aptek, optymalizują organizację pomieszczeń, oszczędzają miejsce, zwiększają powierzchnie składowania i oszczędzają cenny czas.

Zobacz więcej:
Meble do samoobsługi >

 

powrót do strony głównej

Kontakt

P.P.H.U. Jerzy Cichy

ul. Wolska 94
98-200 Sieradz

tel. +48 43 822 14 03

tel. kom. 515 090 546
tel./fax +48 43 822 14 03

e-mail: cichy@cichy.pl

czytaj dalej

Copyright © 2010 - 2013 P.P.H.U. Jerzy Cichy - meble do aptek, dla sklepów, apteczne, sklepowe

strony internetowe szczecin

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji