wersja angielskawersja niemiecka

Meble na zamówienie

Nasza oferta

Apteki

Meble do aptek Wiodącym kierunkiem produkcji oraz rozwoju  P.P.H.U. Jerzy Cichy, są realizacje wyposażenia aptek.... czytaj dalej

Salony optyczne

Meble do salonów optycznych Firma P.P.H.U. Jerzy Cichy posiada doświadczenie w projektowaniu i wyposażaniu mebli do sklepów, w tym również salonów... czytaj dalej

Sklepy

Meble do sklepów Meble do sklepów realizowane są według indywidualnych projektów i wzbogacone o wysokiej jakości blaty i fronty oraz akcesoria... czytaj dalej

Kuchnie

Meble do kuchni

Realizujemy projekty indywidualne, wykonane według dokumentacji dostarczonej przez klienta i zgodnie z jego życzeniami. Duży wybór m...

czytaj dalej

Meble lakierowane

Meble lakierowane

Realizujemy również projekty indywidualne, wykonane według dokumentacji dostarczonej przez klienta i zgodnie z jego życzeniami. Duż...

czytaj dalej

... czytaj dalej

O nas - firma

Firma P.P.H.U. Jerzy Cichy rozpoczęła swoją działalność w 1984 roku i jest obecnie uznanym producentem mebli dla aptek, sklepów, salonów optycznych oraz innych placówek użyteczności publicznej. Przez blisko 30 lat istnienia, wykorzystując nowoczesne technologie i zdobyte doświadczenia, ciągle udoskonalamy produkowane przez nas wyroby. Wyjazdy na targi meblowe w Niemczech oraz we Włoszech umożliwiają nam zapoznanie się z najnowszymi trendami w stylizacji oraz projektowaniu mebli i wnętrz w Europie.

Do wytwarzania mebli stosujemy najwyższej jakości surowce i materiały produkcji polskiej i importowane. Stosowane w naszych wyrobach okucia firmy BLUM i HETTICH gwarantują długoletnią pracę. 

Dysponujemy maszynami sterowanymi numerycznie, które zapewniają bardzo wysoką jakość i powtarzalność produktów. Niektóre wzory naszych mebli są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym RP.

Znaczną część naszej produkcji stanowią meble dla aptek. Dotychczas wykonaliśmy ponad 1000 realizacji na obszarze Polski, a także na Ukrainie i w Rosji.

W zakresie wyposażania aptek od lat współpracujemy z wiodącym producentem metalowych szuflad aptecznych na świecie - z niemiecką firmą Willach. Oferujemy także używane szuflady głębokiego składowania w bardzo dobrym stanie technicznym. Spełniają one rosnące wymagania aptek, optymalizują organizację pomieszczeń, oszczędzają miejsce, zwiększają powierzchnie składowania i oszczędzają cenny czas.

Wykonujemy meble nie tylko z płyty, ale także lakierowane oraz fornirowane. Pomimo, iż znaczną część naszej produkcji stanowią meble dla aptek i sklepów, realizujemy również nietypowe, indywidualne projekty mebli do pomieszczeń mieszkalnych i placówek użyteczności publicznej, jak np. pensjonaty, pokoje hotelowe, przychodnie itp.

Do każdego zrealizowanego zamówienia zapewniamy dowóz mebli na miejsce przeznaczenia, zgodnie z ustalonym wcześniej terminem, oraz ich szybki i profesjonalny montaż.

Nasi klienci/Referencje

Wykonywaliśmy meble dla sieci sklepów Wittchen Sp. z o.o. oraz Anyro&Co – dystrybutor zegarków marki Tissot.

Wysoka jakość i niezawodność naszych wyrobów znalazły również uznanie w firmie kosmetycznej Pierre Fabre Dermo-Cosmetique, SuperPharm – Poland oraz L’Oreal Polska Sp. z o.o. – Vichy Laboratoires, która zleciła nam wykonanie swoich regałów ekspozycyjnych oraz stanowiska do konsultacji dermokosmetycznej na zasadzie wyłączności. Meble te można spotkać w aptekach na terenie całego kraju.

Stałym odbiorcą naszych mebli jest także sieć sklepów Time Trend, Atlantic oraz  TESCO Polska.

Przez długi okres współpracowaliśmy z Apteką Medyczną – wykonaliśmy dla nich meble do ponad 15 obiektów. Dla Cefarm Wrocław S.A. wyposażaliśmy apteki we Wrocławiu, Bolesławcu i Kłodzku.

Naszym stałym odbiorcą są także: Apteka Cosmedica,  Dr Optima, Pharmacon (Nasze Apteki)

 

Zaufali nam Ci, którzy inwestuja w jakość, m.in.:

 

Misja firmy

Naszą misją jest tworzenie wnętrz dających poczucie komfortu i sprzyjające atmosferze zarówno w pracy, jak i w domu. Ergonomia, trwałość i estetyka to atuty projektowanych przez nas mebli, które pozostają w symbiozie z użytkownikiem.

Kontakt

P.P.H.U. Jerzy Cichy

ul. Wolska 94
98-200 Sieradz

tel. +48 43 822 14 03

tel. kom. 515 090 546
tel./fax +48 43 822 14 03

e-mail: cichy@cichy.pl

czytaj dalej

Copyright © 2010 - 2013 P.P.H.U. Jerzy Cichy - meble do aptek, dla sklepów, apteczne, sklepowe

strony internetowe szczecin

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Akceptuję | Więcej informacji